18. Cena Pavla Kouteckého a 7. Mezinárodní filmový festival ELBE DOCK | 4.–8. září 2024

Deadline prodloužen! Přihlaste svůj film na ELBE DOCK 2024

2. 4. 2024

Přihlašování prodlouženo!

 
7. ročník festivalu ELBE DOCK a 18. ročník Ceny Pavla Kouteckého se uskuteční od 4. do 8. září 2024 v Ústí nad Labem a Drážďanech!

 

CENA PAVLA KOUTECKÉHO PRO CELOVEČERNÍ DOKUMENT
Cena Pavla Kouteckého pro celovečerní první a druhý dokumentární film českého režiséra/ky či natočený v české produkci je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 50.000 Kč.

CENA PAVLA KOUTECKÉHO PRO KRÁTKOMETRÁŽNÍ DOKUMENT
Cena Pavla Kouteckého pro krátkometrážní první a druhý dokumentární film či film vzniklý na filmové škole českého režiséra/ky či natočený v české produkci je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 25.000 Kč.

CENA ELBE DOCK PRO KRÁTKOMETRÁŽNÍ FILM
Cena ELBE DOCK pro středoevropský (Švýcarsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Česko) krátkometrážní první a druhý film či film, který vznikl na filmové škole, je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 1.000 Euro.

CENA ELBE DOCK PRO SKANDINÁVSKÝ KRÁTKOMETRÁŽNÍ FILM
Cena ELBE DOCK pro skandinávský (Dánsko, Faerské ostrovy, Finsko, Grónsko, Island, Norsko, Švédsko) krátkometrážní první a druhý film či film, který vznikl na filmové škole, je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 1.000 Euro.


JAK SE PŘIHLÁSIT?

Vyplňte formulář na FilmFreeway či přes Google Forms.

 

Přihlaste se do 14. 5. 2024!


Přihlášením filmu souhlasíte se Statutem festivalu.