Přihlaste svůj film na 4. Mezinárodní filmový festival ELBE DOCK 2021

CO?

 

Prestižní Cena Pavla Kouteckého vznikla jako vzpomínka na režiséra Pavla Kouteckého a je udělována českým dokumentárním debutům (prvním a druhým filmům). Cenu doplňuje Cena ELBE DOCK určená středoevropským debutům.

 

KDY A KDE?

 

1.–6. 6. 2021 Ústí nad Labem

4.–6. 6. 2021 Drážďany

 

PROČ?

 

CENA PAVLA KOUTECKÉHO PRO CELOVEČERNÍ DOKUMENT
Cena Pavla Kouteckého pro český celovečerní první a druhý dokumentární film českého režiséra/ky či natočený v české produkci je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 100.000 Kč.

CENA PAVLA KOUTECKÉHO PRO KRÁTKOMETRÁŽNÍ DOKUMENT
Cena Pavla Kouteckého pro český krátkometrážní první a druhý dokumentární film českého režiséra/ky či natočený v české produkci je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 40.000 Kč.

CENA ELBE DOCK PRO CELOVEČERNÍ FILM
Cena ELBE DOCK pro středoevropský (Švýcarsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Česko) celovečerní první a druhý dokumentární i hraný film je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 2.000 Euro.

CENA ELBE DOCK PRO KRÁTKOMETRÁŽNÍ FILM
Cena ELBE DOCK pro středoevropský (Švýcarsko, Německo, Rakousko, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Česko) krátkometrážní první a druhý dokumentární i hraný film je udělena režisérovi filmu a je spojena s finanční odměnou 800 Euro.

 

JAK?

 

Vyplněním formuláře.

 

DOTAZY?

 

info@elbedock.cz

 

Přihlaste se do 28. 2. 2021.
Za budoucnost plnou skvělých filmů na plátnech kin.