FestivalovéKontakty

Dotazy obecnějšího charakteru prosím zasílejte na info@elbedock.cz

Organizátoři

bujón s.r.o.
krutón, z.s.

Spoluorganizátoři

Film & Sociologie, s.r.o.
Veřejný sál Hraničář, z.s.

Zakladatelé a umělecká rada

Jarmila Poláková, Pavla Janoušková Kubečková, Filip Kršiak

info@elbedock.cz

Ředitel

Filip Kršiak

Asistentka ředitele

Sara Skotnicki

sara@krutonfilm.cz

Výkonná ředitelka ED Dresden

Barbora Brnická

barbora@elbedock.cz

Programový koordinátor ED Dresden

Tomáš Fridrich

tomas@elbedock.cz

Koordinátor filmového programu

Vojtěch Novotný

program@elbedock.cz

Vedoucí Industry

Radka Hoffmanová

industry@elbedock.cz

Finanční manažerka

Zuzana Rubešová

film@krutonfilm.cz

Guest Service

Petra Vočadlová
+420728455290

guest@elbedock.cz

Technická produkce

Martin Foltýn

tech@krutonfilm.cz

PR asistentka

Sara Skotnicki
+420730660288

prrr@elbedock.cz

Produkce

Eva Veselková
+420739441500

produkce@elbedock.cz

Nominace Ceny Pavla Kouteckého a Ceny ED

Klára Tasovská, Ondřej Moravec, Vojtěch Novotný, Michal Hogenauer, Radka Hoffmanová

Kurátor a scénograf

Tomáš Košťák

Grafika

Matěj Brnický

Webeditor

Petr Knepr

petr@elbedock.cz

Web

Tadeáš Hort

Šéfkuchařka

Jana Minaříková

jana@krutonfilm.cz