FestivalovéKontakty

Dotazy obecnějšího charakteru prosím zasílejte na info@elbedock.cz

Organizátor

nutprodukce, s.r.o.
Umělecká 618/7
170 00, Praha 7
IČ: 289 59 191

Zakladatelka

Jarmila Poláková

Ředitel

Filip Kršiak

filip@elbedock.cz

Umělecká ředitelka

Pavla Janoušková Kubečková

Vedoucí produkce (nutprodukce)

Kateřina Šafaříková

Vedoucí PR a marketingu

Iveta Přívratská (+420777300158)

iveta@elbedock.cz

Produkce

Markéta Hartová

marketa@elbedock.cz

Technická produkce

Jakub Hanuš

Programová koordinátorka

Veronika F. Dvořáčková (+420777949312)

veronika@elbedock.cz

Koordinátorka evropské soutěže

Anna Kaslová

anna@elbedock.cz

Dramaturgyně - BEST OF, soutěž CPK

Klára Tasovská

Dramaturg - BEST OF, soutěž ELBE DOCK

Lukáš Kokeš

Dramaturg - soutěž CPK

Ondřej Moravec

Dramaturg - mockumenty

Bohdan Růžek

Dramaturgové doprovodného programu

Noemi Krausová, Jiří Sirůček

doprovodny@elbedock.cz

Koordinátor diskusí

Michal Kučerák

michal@dox.cz

Koordinátorka studentského programu

Barbora Benešová

barbora@elbedock.cz

Metodička studentského programu

Tereza Cz. Dvořáková

Redaktor

Jakub Volák

Webmaster

Tadeáš Hort

tadeas@elbedock.cz

Grafika

Bohdan Heblík

Fotograf

Štefan Berec

Catering

Jana Minaříková

Autor ceny

Petr Šetlík