Kontakty

Organizátor

nutprodukce, s.r.o.
Umělecká 618/7
170 00, Praha 7
IČ: 289 59 191

Zakladatelka

Jarmila Poláková

Ředitel

Filip Kršiak

filip@elbedock.cz

Umělecká ředitelka

Pavla Janoušková Kubečková

Vedoucí produkce (nutprodukce)

Kateřina Šafaříková

Vedoucí produkce festivalu

Barbora Bajgarová

produkce@elbedock.cz

Produkce

Markéta Hartová

marketa@elbedock.cz

Technická produkce

Jakub Hanuš

Programová koordinátorka

Veronika F. Dvořáčková

veronika@elbedock.cz

Koordinátorka evropské soutěže

Anna Kaslová

anna@elbedock.cz

Dramaturgyně

Klára Tasovská

Dramaturg

Ondřej Moravec

Dramaturg

Lukáš Kokeš

Dramaturg

Bohdan Růžek

Dramaturgové doprovodného programu

Noemi Krausová, Jiří Sirůček

doprovodny@elbedock.cz

Dramaturg diskusí

Michal Kučerák

Koordinátorka studentského programu

Barbora Benešová

barbora@elbedock.cz

Metodička studentského programu

Tereza Cz. Dvořáková

Vedoucí PR a marketingu

Iveta Přívratská

iveta@elbedock.cz

Sociální sítě

Alice Teslíková

alice@elbedock.cz

Redaktor

Jakub Volák

Grafika

Bohdan Heblík

Fotograf

Štefan Berec

Raut a catering

Jana Minaříková