#DOPROVOD

Workshop: Doreen Kutzke - Jódlování

Na workshopu jódlování se účastníci seznámí s tradičním jódlováním i s různými styly jódlování z celého světa. Chybět nebude ani improvizace v jódlování a nahlédnutí do jódlování v hollywoodských a bollywoodských filmech.
 
Instruktorka Doreen Kutzke pořádá performance a workshopy po celém světě, účastnila se mimo jiné festivalů v New Yorku, Bordeaux, Paříži, Bruselu, Oslu, Londýně, Stockholmu, Varšavě a Los Angeles. Je zakladatelkou berlínské Jodelschule Kreuzberg a vyučuje jódlování doma i v zahraničí.
 
Pro účast na workshopu nutná registrace na: industry@elbedock.cz
 
BIO
 
Doreen Kutzke je multidisciplinární hudebnice, herečka, divadelní hudebnice a skladatelka. V její diskografii nalezneme mnoho týmových, sólových i participačních projektů. V rámci participační tvorby vyvíjí a skládá konceptuální sborové skladby, např. pro Code Pink v Los Angeles, Hear your Voice in the Streets nebo dětské sbory nářků v Praze, Baden-Badenu, Los Angeles a Berlíně nebo v Minsku, kde spolupracuje s aktivisty z LGBTIQ. Je zakladatelkou školy jódlování v berlínské čtvrti Kreuzberg. Její parafolkové jódlování jí dopomohlo k mezinárodní pověsti velvyslankyně Goetheho institutů.

Konkrétní časy promítání najdeš ve festivalovém programu.

PROGRAM
ZPĚT NA PROGRAM