Domů
Statut ceny
Aktuality
Doprovodný program
Kontakt

Kontakty:

Ředitelka
Pavla Janoušková Kubečková
pavla@elbedock.cz

Zakladatelka
Jarmila Poláková
jarmila@elbedock.cz

Umělecký ředitel
Filip Kršiak
filip@elbedock.cz

PR a Marketing
Magdalena Hort
magdalena@elbedock.cz

Sociální sítě
Alice Teslíková
alice@elbedock.cz

Produkce
Šimon Bauer
simon@elbedock.cz

Produkce ozvěn a studentského programu
Anna Kaslová
anna@elbedock.cz

Produkce doprovodného programu
Zuzana Erbenová
zuzana@elbedock.cz

Programová koordinátorka
Veronika F. Dvořáčková
veronika@elbedock.cz

Technická produkce
Jakub Hanuš

Webdevelopment
Tadeáš Hort
tadeas@elbedock.cz

Grafika
František Talíř
kofila.com

Dramaturgové sekce zahraničních filmů
Klára Tasovská
a Lukáš Kokeš

Dramaturgové hudebního programu
Noemi Purkrábková
a Jiří Sirůček

Scénografie
Tereza Bartůňková

Workshopy
Tereza Cz. Dvořáková

Texty
Luboš Vedral